ZĽAVA 15% na kompletnú ponuku gastrotechniky a doplnkov pre gastronómiu.

Pre všetkých podnikateľov v gastrosegmente sme sa rozhodli pomôcť ako inak ako zľavou na náš sortiment, aby rozbeh každého z nás bolel o čosi menej.


Zľava 15% je platná na celý sortiment, ktorý máme na sklade a aj na záväzné objednávky prijaté počas núdzového stavu na Slovensku.

Zľava sa nevzťahuje na akciový tovar a na tovar, ktorý nebude do konca akcie zaplatený.

Zľava je platná pri osobnom nákupe na našich pobočkách Gastrorex - Bratislava, Banská Bystrica, Košice - poprípade pri osobnej konzultácii u Vás na prevádzke s našimi špecilistami.


Na objednávky z e-shopu nie je možné 15% zľavu uplatniť.


Zmäkčovače vody

Zmäkčovače tvrdosti vody

Manuálne, poloautomatické alebo automatické zmäkčovače vody slúžia k úprave tvrdosti, zmäkčeniu vody. Zmäkčenie vody je proces, keď dochádza v zmäkčovači k odstráneniu minerálnych solí z vody. Práve tieto minerálne soli vytvárajú tzv. vodný kameň.

Vápenaté a horečnaté soli (vodný kameň) sa vyzrážajú pri varení, parení, ohreve ale aj pri odparovaní vody, po vyschnutí povrchu, napríklad umytého riadu alebo pohárov.

Vodný kameň, ktorý sa usadí na výhrevných telesách pôsobí ako nežiadúca izolácia a spôsobí vyššiu spotrebu energie. Toto môže viesť až k mechanickému poškodeniu zariadenia a jeho znefunkčnenie. Okrem toho spôsobuje aj škvrny a fľaky napr. pri umývaní riadu v umývačkách.

X