ZĽAVA 15% na kompletnú ponuku gastrotechniky a doplnkov pre gastronómiu.

Pre všetkých podnikateľov v gastrosegmente sme sa rozhodli pomôcť ako inak ako zľavou na náš sortiment, aby rozbeh každého z nás bolel o čosi menej.


Zľava 15% je platná na celý sortiment, ktorý máme na sklade a aj na záväzné objednávky prijaté počas núdzového stavu na Slovensku.

Zľava sa nevzťahuje na akciový tovar a na tovar, ktorý nebude do konca akcie zaplatený.

Zľava je platná pri osobnom nákupe na našich pobočkách Gastrorex - Bratislava, Banská Bystrica, Košice - poprípade pri osobnej konzultácii u Vás na prevádzke s našimi špecilistami.


Na objednávky z e-shopu nie je možné 15% zľavu uplatniť.


Výdaj a ohrev jedál

Ponúkaná technika a zariadenia pre výdaj stravy zabezpečuje najmä hygienicky vhodný spôsob samoobslužného alebo obslužného výdaja stravy v priestoroch profesionálnej gastronómie. Dôležité je zabezpečiť optimálnu teplotu vydávanej stravy a uľahčiť manipuláciu so stravou v súlade s hygienickými normami dodržaním systému HACCP. Základom sú mobilné alebo zabudované vodné kúpele, tzv. Bain-marie, pre udržovanie konštantnej teploty jedál v gastronádobách, ďalej chladiace a ohrevné výdajné vozíky, banketové vozíky, manipulačné vozíky, gastrobufety a šalátobary, ohrevné a chladiace výdajné vitríny, ohrevné infralampy a mnoho ďalších prvkov, ktoré môžu byť zabudované do výdajnej linky alebo samostatne stojace.

X