ZĽAVA 15% na kompletnú ponuku gastrotechniky a doplnkov pre gastronómiu.

Pre všetkých podnikateľov v gastrosegmente sme sa rozhodli pomôcť ako inak ako zľavou na náš sortiment, aby rozbeh každého z nás bolel o čosi menej.


Zľava 15% je platná na celý sortiment, ktorý máme na sklade a aj na záväzné objednávky prijaté do 15.11.2020.

Zľava sa nevzťahuje na akciový tovar a na tovar, ktorý nebude do konca akcie zaplatený.

Zľava je platná pri osobnom nákupe na našich pobočkách Gastrorex - Bratislava, Banská Bystrica, Košice - poprípade pri osobnej konzultácii u Vás na prevádzke s našimi špecilistami.


Na objednávky z e-shopu nie je možné 15% zľavu uplatniť.


Varné zariadenia Tecnoinox

Varné zariadenia v profesionálnej kuchyni slúžia na tepelnú úpravu pokrmov. Podľa výkonu a veľkosti alebo účelu je ich možné rozdeliť na stolné spotrebiče a modulárne. Modulárne varné zariadenia, samostatne stojace elektrické, plynové, indukčné sporáky, varidlá, fritézy kotly, sklopné panvice, grily značiek Tecnoinox a AngeloPo sú ideálne pre hotely, jedálne a reštaurácie, kde je vyžadovaná spoľahlivosť a vysoká produktivita prípravy aj veľkého počtu jedál. Modularita umožňuje vytvoriť rôzne kombinácie jednotlivých spotrebičov a usporiadať ich v linke tak, aby poskytli maximálny profesionálny výkon. Naopak stolné spotrebiče ako stolové fritézy, grilovacie dosky, vodné kúpele sú len ako doplnkové zariadenia, nevhodné na celodenné užívanie a do záťažových prevádzok.

X