... od bistra po kuchyňu pre 10 000 strávníkov.

  • PROJEKTOVANIE GASTROPREVÁDZOK
  • PREDAJ GASTROTECHNIKY
  • SERVIS

... viac ako 20 rokov skúseností!


Firma Gastrorex je obchodná firma, pôsobiaca na slovenskom a českom trhu od roku 2000 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej gastro techniky a gastro doplnkov pre gastronomické prevádzky a tiež ako projekčná a servisná organizácia na poli verejného stravovania.

Každá pobočka spoločnosti GastroRex Bratislava, B.Bystrica, Košice, má svoje:
obchodné oddelenie a showroom pre kusový predaj gastrotechniky ​​a doplnkov alebo kompletného technologického vybavenia gastroprevádzky, projekčné oddelenie pre vypracovanie riešenia a dodávku kompletného gastrotechnologického vybavenia na kľúč a servisné oddelenia pokrývajúce sieť vyškolených servisných technikov na celom Slovensku zaisťujúce dodávku, montáže a servis. Bezproblémové parkovanie u každej pobočky GastroRex!

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kľúčové zariadenia profesionálnej kuchyne - konvektomaty, holdomaty, šokery, indukcia atp, tiež naživo predvedieme vo svojich vlastných pobočkových štúdiách.

Živé varenie je individuálne prispôsobené konceptu vašej reštaurácie alebo Vám koncept pomôžeme s využitím modernej techniky vytvoriť.


... ponúkame len kvalitný sortiment, ktorý splní všetky vaše požiadavky!

Sme oficiálny dovozca ponúkaných značiek a priamo zastupujeme najmä nemeckého a talianskeho výrobcu profesionálnej gastrotechniky ​​na Slovensku.

Medzi našimi realizáciami sú prevádzky, veľkokapacitné kuchyne, napríklad kuchyňa pre jadrovú elektráreň, hotelové reštaurácie, kaviarne, bary, ale aj malé fastfoody a rýchle občerstvenie.

... A AKO TO U NÁS NA POBOČKE VYZERÁ? Prezrite si našu galériu!