Konvektomaty UNOX

Elektrické a plynové parné konvektomaty UNOX ChefTop MindMaps a ChefLux sú s kapacitou strojov od 3 do 40 plechov-gastronádob ako jedna z mála značiek pokryje svojimi úžitkovými vlastnosťami celé spektrum požiadaviek moderných gastronomických prevádzok.Kompletné menu od masa a príloh až po múčník.

Profesionálne konvektomaty UNOX CHEFTOP MIND.MapsTM sú na vašej strane aj v prípade riešenia najťažšej výzvy, hovoria „uľahči si to, zjednoduš to“.

Dajú Vám perfektný výsledok varenia jednoducho a ľahko. Šetríš čas a zdroje jednoducho a ľahko. Pomôžu Vám pozdvihnúť vaše podnikanie jednoducho a ľahko. Pomôžu prispôsobiť vašim potrebám akékoľvek riešenie či projekt. Technológia, ktorá je inteligentná a jasná, eliminujúca komplikácie, maximalizujúca výsledok.

Ovládateľný ako vaše ruky. Prirodzený ako vaše myšlienky. Rýchly ako váš pohľad. To je UNOX technológia MIND.Maps, nová rada profesionálnych konvektomatov, ktorá rúca bariéru medzi vaším nápadom a jedlom, ktoré pripravujete. Pohybom ruky ChefTop MIND.Maps One a Plus zaistia úplnú kontrolu varného procesu a maximum tvorivej slobody. To je osobnosť.

MasterTouch PLUS je najkomplexnejší optický dotykový panel konvektomatu UNOX MIND.Maps, ktorý bol doteraz vytvorený. S MasterTouch môžete perom nakresliť svoj varný proces a uložiť ho medzi ostatné MIND.Maps programy, ktoré sú pokladnicou a súborom skúseností pre všetkých ostatných spolupracovníkov. MasterTouch Plus Vám sprostredkuje spojenie s konvektomatom UNOX a jeho varnými programami. Týmto spôsobom, dokonca aj keď nepoznáte detailne konvektomat môžete okamžite začať variť. A alebo ste s konvektomatom dobre oboznámený, ale chcete použiť skúsenosti z UNOXu, stačí to isté, dotknúť sa displeju. Programy sú automaticky aktualizované a prispôsobované intuitívne Vašim potrebám. MasterTouch PlusTM Vám dá technologickú silu MIND.MapsTM v úplnom a rozsiahlom užívateľskom rozhraní. Tvorivá skúsenosť bez hraníc.

S MULTI.Time funkciou môžete variť súbežne rôzne pokrmy s rôznou dobou prípravy. S programom MISE.EN.PLACE je možné ukončiť prípravu rôznych jedál v rovnakom čase a naraz ich hotové všetky vytiahnuť z konvektomatu.

Nevyberajte varný program, nakreslite si ho samy. Len nakreslite krivku, podľa nej je ovládaná teplota, vlhkosť a intenzita ventilátora vo vnútri komory konvektomatu. Presne podľa priebehu čiary, ktorú ste na displeji nakreslili.Toto je unikátna patentovaná technológia konvektomatov UNOX MIND.Maps. Teraz už naozaj môžete vymýšľať vlastné postupy tepelnej prípravy jedál a sekundu po sekunde proces nakresliť.MIND.Maps technológia urobí celý proces presne tak, ako ste ho mali vymyslený. Kombinácia precíznosti a kreativity prinesie excelentné jedlá a spoločne vytvoríte kedykoľvek opakovateľný proces, ktorý šetrí čas aj peniaze. Skrátka, stačí jeden pohyb ruky, gesto, krivka. Predstavte si, že to tento konvektomat ovláda.

Patentovaná technológia ADAPTIVE.Cooking garantuje u konvektomatov UNOX ChefTop MIND.Maps presný výsledok, ktorý očakávate. Pretvára Váš konvektomat v inteligentné zariadenie. ADAPTIVE.Cooking v skutočnosti v reálnom čase kombinuje reakciu 3 patentovaných technológií DRY.Max, STEAM.Maxi, AIR.Maxi. takto prispôsobuje primárne nastavenie aktuálnym podmienkam – napríklad konkrétnemu množstvu pripravovanej suroviny, alebo pri otvorených dverách konvektomatu behom prípravy a ponúkne riešenie, ako presne dosiahnuť očakávaný výsledok. Vy sa môžete rozhodnúť, či návrh akceptujete, alebo nie.

Akciu potom môžete kedykoľvek a koľkokrát chcete zopakovať.

UNOX.Care Rada produktov UNOX.Care udržuje váš konvektomat dlhodobo čistý, predlžuje jeho životnosť a šetrí náklady na údržbu. Integrovaný automatický umývací systém Rotor.KLEAN™a čistiaci prostriedok DET&Rinse™ garantujú perfektné hygienické podmienky a dlhotrvajúcu čistotu všetkých častí konvektomatu. Filtračný odvápňovací systém AUTO.Pure predchádza tvorbe vodného kameňa a zbaví vás taknutnosti inštalácie externého filtra pri všetkých konvektomatoch CHEFTOP MindMaps

Maxi Link je exkluzívna UNOX technológia, ktorá uľahčuje prácu v kuchyni. S MaxiLink môžete vytvoriť zostavu konvektomatov, s maximálnym využitím vertikálneho priestoru šetríte plochu. To sú tiež jasné výhody z pohľadu flexibility, riadenia a energetických úspor. Môžete vykonať rôzne varné procesy súbežne alebo zapnúť len jeden konvektomatov. MaxiLink dovolí pripravovať zároveň jedlá, ktoré majú rôzny požiadavka na teplotu, vlhkosť a čas prípravy. Menšie konvektomaty v zostave na rozdiel od jedného veľkého s rovnakým počtom vsuvov na plechy skráti čas pre obsluhu a zvýši zisk.Čas sú peniaze, ale priestor sú tiež peniaze: MaxiLink technológia umožní zarobiť viac, pretože optimálne využije každý centimeter v kuchyni.

Konvektomaty UNOX