Podľa aktuálnych nariadení je vo vnútorných priestoroch zakázaná konzumácia akýchkoľvek jedál. Konzumácia je možná len za určitých podmienok v exteriéri. Bojíte sa chladných mesiacov a nepríjemného počasia, ktoré by odradilo vašich zákazníkov? Ak áno, ponúkame riešenie pre vašich zákaznikov a predovšetkým pre vašu prevádzku.

PLYNOVÝ ŽIARIČ

Plynový žiarič, je určený pre lokálne vyhrievanie miesta na sedenie na terasách, reštauračných záhradkách. V aktuálnej situácii by mohol pomôcť Vášmu podniku predĺžiť sezónu a umožniť konzumáciu aj napriek nepríjemným COVID nariadeniam.

Žiarič sa pripája k desaťkilogramovej plynovej fľaši umiestnenej v jeho spodnej časti. Plynový žiarič je opatrený kolieskami, takže ho môžete umiestniť tam, kde práve chcete teplo. Obsahuje regulátor, takže si môžete nastavovať teplotu podľa vašich potrieb.

Nezatvárajte svoje podniky, pokúste sa nájsť správny spôsob, ako aj napriek týmto pravidlám podávať jedlo a nápoje svojim zákaznikom v čo najpríjemnejších podmienkach. Urobte z nevýhody výhodu.

Plynový žiarič si môžete objednať TU.

Dezinfekčný a hygiencký sortiment pre vašu prevádzku nájdete TU.